شنبه, اسفند ۳, ۱۳۹۸

پدر پلید هر ۳ دخترش را تسلیم خود کرد! / در ورامین فاش شد+ عکس در دادگاه

شوک: مرد افغان بخاطر اقدام پلید با ۳ دخترش در پیشوای ورامین دستگیر شد.

این مرد پلید در ورامین به دخترانش رحم نکرد! / دختر 15 ساله شب ها تسلیم پدر بود+ عکس در دادگاه

چندی قبل زنی پای در بهزیستی پیشوا ورامین گذاشت و از یکی از کارمندان خواست تا به او یک قرص بدهند تا شوهرش دست از سر بچه هایش بردارد.

کارمند بهزیستی که در برابر این درخواست عجیب قرارگرفته بود، از زن افغان  درباره انگیزه‌اش پرسید.

این زن ادعا کرد که شوهر ۵۴ ساله‌اش به ۳ دخترم تجاوز کرده و دیگر نمی توانم سکوت کنم و میخواهم کاری کنم تا شوهرم دست از سر دخترانم که کوچکترین آنها ۱۵ ساله است، بردارد.

همین ادعا کافی بود تا این پرونده سیاه در دادگاه کیفری یک استان تهران تشکیل و در گام نخست دختر ۱۵ ساله مرد افغان هدف تحقیق قرار گرفت.

دختر ۱۵ ساله در اعترافاتش گفت: یک روز در خانه خواب بودم که پدرم با در دست داشتن چاقو به بالای سرم آمد و با تهدید مرا هدف تجاوز قرار داد.

در ادامه داماد این خانواده نیز عنوان کرد که بعد از ازدواج با همسرم، او با گریه راز پنهانی را فاش کرد و گفت که پدرش او را بارها هدف نیت شیطانی‌اش قرار داده است.

بدین ترتیب مرد افغان با شکایت دختر ۱۵ ساله اش و سکوت ۲ دختر دیگر و با دستور مقام قضایی دستگیر شد و ابتدا خود را در ماجرای تجاوز به دخترانش بی گناه دانست.

بنا بر این گزارش، در حالیکه مرد افغان به اتهام تجاوز به ۳ دخترش دستگیر شده، به دستور قاضی شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران برای تایید سلامت روحی و روانی‌اش در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی

شبکه‌های اجتماعی

ورورد به تلگرام


ورورد به اینستاگرام

سرویس‌ها