چهارشنبه, خرداد ۱۴, ۱۳۹۹

عکس های ابراهیم محمدیان قبل از کشته شدن / او مرید قاتل روحانی همدانی بود + جزییات

شوک آنلاین: براهیم محمدیان سرکرده گروه اشرار خطرناک مازندران که اسم گروهشان پاشاخان هندی بود توسط سربازان امام زمان (ع) به هلاکت رسید. گفته می شود وی مرید بهروز حاجیلو قاتل طلبه همدانی بود و اقدام وحشیانه او را تایید کرده است.

عصر دیروز سربازان گمنام امام زمان (عج) در یک عملیات ضربتی ابراهیم محمدیان سرکرده گروه پاشاخان هندی را که از نزدیکان بهروز حاجیلو قاتل طلبه همدانی بود به هلاکت رساندند . این شرور تاحدی امنیت را از مردم غرب مازندران سلب کرده بود و اقدامات پلید وی باعث پایان زندگی اش شد.

اقدام شرارت این شرور در شبکه های مجازی به حدی بود که  اینستاگرام بعد از قتل طلبه همدانی صفحه شخصی ابراهیم محمدیان را به دلیل ترویج خشونت بست.

ابراهیم محمدیان 1 سایت

“ابراهیم محمدیان در کنار دو تن از دوستانش”
ابراهیم محمدیان 3 سایت

“ابراهیم محمدیان در یکی از مهمانی های شبانه”

 

ابراهیم محمدیان

“تسلیت یکی از پیج های طرفدار اشرار”

در ادامه اداره کل اطلاعات استان مازندران و شهرستان نوشهر با انتشار بیانیه ای به افراد شرور و اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت هشدار جدی داد: آرامش و امنیت مردم و جامعه خط قرمز وزارت اطلاعات است و هرکس که بخواهد از آن عبور کند برخورد با وی شدید و قاطعانه خواهد بود.

به دنبال متلاشی شدن و انهدام باند مخوف و جنایتکار پاشاخان (بزرگترین باند تهیه و توزیع موادمخدر و سلاح و شرارت در غرب مازندران ) که در شهرستان نوشهر و مناطق همجوار اعضای این گروه تبهکار گانگستری با اقدامات مجرمانه خود باعث ایجاد ناامنی برای مردم شده بودند طی چند روز اخیر موجی از شادمانی و ابراز رضایت مندی در بین شهروندان این مناطق به راه افتاد که کماکان این اقدام شایسته سربازان گمنام امام زمان (عج) مورد ستایش و قدردانی اقشار مختلف مردم ، گروههای متعدد سیاسی ، دستگاههای اجرایی و … قرار دارد تا جائیکه شاهد آن هستیم که در سطح مناطق و اماکن مختلف سطح شهرستان نوشهر بنر و پارچه نوشته هایی به همین منظور تهیه و در معرض دید عموم نصب شده است .

در همین راستا روابط عمومی اداره اطلاعات شهرستان نوشهر ضمن ارسال بیانیه ای به کانال های خبری رسمی منطقه با تشکر از ابراز قدردانی اقشار مختلف مردم و دستگاههای اجرایی و مطبوعات و خبرگزاری ها و فعالان خبری شبکه های مجازی در خصوص متلاشی کردن باند جنایتکار و مخوف پاشاخان تاکید کرد در استان مازندران که بیش از ده هزار شهید مدافع حریم امنیت مرزهای سرزمینی و مدافع حرم آل الله و هزاران جانباز و آزاده و ایثارگر را تقدیم آرمان های والای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده اجازه تعدی یا ایجاد مزاحمت برای مردم به هیچ وجه داده نخواهد شد و سربازان گمنام امام زمان (عج) با هماهنگی و همراهی دستگاه قضایی و دوشادوش و درکنار همکاران خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی با افراد شرور و اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت جامعه برخورد جدی و قانونی خواهد کرد و تمامی تحرکات تبهکارانه و مجرمانه این افراد حتی رجز خوانی و قدرت نمایی و خط و نشان کشیدن های آنان در فضای شبکه های مجازی مورد رصد دائمی و همیشگی وزارت اطلاعات قرار دارد و چنانچه این افراد هنجارشکن تصمیم به اصلاح خود و بازگشت به زندگی آرام و عادی نداشته باشند و بر فعالیت های مجرمانه خود اصرار بورزند قطعا با آنان برخورد مقتدرانه خواهد شد زیرا آرامش و امنیت مردم و جامعه خط قرمز ماست و هرکس و هر گروهی که بخواهد از آن عبور کند برخورد با وی سخت و شدید خواهد بود.
همچنین در ادامه این بیانیه از آحاد مختلف مردم به ویژه شهروندان فهیم و متدین و حزب اللهی خواسته شده هرگونه اخبارضدامنیتی و تحرکات مشکوک را در اسرع وقت به ستاد خبری وزارت اطلاعات که به صورت شبانه روزی با شماره تماس تلفنی ( ۱۱۳ ) اطلاع بدهند تا در خصوص گزارشات مطروحه بررسی و رسیدگی شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی

شبکه‌های اجتماعی

ورورد به تلگرام


ورورد به اینستاگرام

سرویس‌ها