چهارشنبه, خرداد ۱۴, ۱۳۹۹

هواپیما مثل جیمبو در باند منفجر شد + فیلم باورنکردنی

شوک: ویدئو جدیدی از فرود اضطراری و آتش گرفتن هواپیمای سوخو سوپرجت ۱۰۰ روسی که به کشته شدن ۴۱ نفر منجر شد.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، شبکه تلویزیونی روسی ان تی وی ویدئو جدیدی از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای سوخو سوپرجت ۱۰۰ در فرودگاه مسکو-شرمتیوو را در تاریخ پنجم مه (۱۰ روز پیش) که به کشته شدن ۴۱ نفر منجر شد،‌ منتشر کرد.

این ویدئو جدید نشان می دهد که هواپیمای سوخو سوپرجت ۱۰۰ شرکت هواپیمایی ایروفلوت چند بار به باند برخورد می کند و آتش می گیرد.

این تصاویر همچنین نشان می دهد تعدادی از مسافران هواپیما را از طریق سرسره نجات ترک می کنند.

پنجم ماه مه‌‌، یک فروند هواپیمای سوخو سوپرجت ۱۰۰ که با ۷۸ سرنشین از جمله پنج خدمه پرواز از مسکو به مقصد مورمانسک به هوا برخاسته بود‌ ۲۸ دقیقه بعد به فرودگاه مبدأ بازگشت.

این هواپیما ساعت ۱۸ و ۳۲ دقیقه به وقت محلی فرود اضطراری انجام داد. این هواپیما به علت بدی شرایط جوی در دومین تلاش توانست فرود بیاید اما هنگام فرود چرخ های هواپیما شکست و موتورهایش آتش گرفت.

بنا بر اعلام کمیته تحقیق روسیه‌ ۴۰ مسافر و یک عضو خدمه در این آتش سوزی کشته شدند. ۳۳ مسافر و چهار عضو خدمه نیز نجات پیدا کردند.

کمیته تحقیق فرضیه های زیادی از جمله مهارت نداشتن خلبان، قصور از جانب مأموران کنترل حمل و نقل هوایی و کسانی که بازرسی فنی هواپیما را انجام دادند همچنین نقص فنی و شرایط جوی نامساعد را بررسی می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی

شبکه‌های اجتماعی

ورورد به تلگرام


ورورد به اینستاگرام

سرویس‌ها