چهارشنبه, شهریور ۲۷, ۱۳۹۸

مداد گلوی دختری را شکافت! + عکس

دختر بچه ۱۱ ساله ای با بی احتیاطی باعث فرو رفتن یک مداد نوک تیز داخل گلویش شد و زیر تیغ جراحی رفت.

فرو رفتن دردناک یک مداد به گلوی دختر 11 ساله بر اثر بی احتیاطی+عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، فرو رفتن مداد تیز داخل گلوی دختر ۱۱ ساله در فضای مجازی خبرساز شد.

بی احتیاطی یک دختر نوجوان او را زیر تیغ جراحی برد، بی احتیاطی که باعث فرو رفتن نوک تیز مداد داخل گلویش شد و در نهایت با جراحی خارج شد. در تصویر منتشر شده به خوبی دیده می شود که نوک این مداد تا چه اندازه باعث پارگی عروق گردن کودک شده و موجب خونریزی گشته است.

بعد از این اتفاق او به سرعت به بیمارستانی در تورنتو منتقل شد تا هرچه زودتر تحت درمان قرار گرفته و از خطر نجات یابد . تیم پزشکیاورژانس بعد از انجام سی تی اسکن و عکسبرداری های دقیق متوجه وضعیت قرار گرفتن مداد داخل گلوی بیمار شدند و اقدامات قبل از جراحی را انجام دادند تا هرچه زودتر این دختر ۱۱ ساله که نامش منتشر شده است را تحت عمل جراحی قرار دهند.

نوک تیز مداد بعد از برخورد با شریان های اصلی گردن موجب خونریزی شدید و ضعف نگران کننده بیمار شده بود برای همین تزریق خون و آنتی بیوتیک در نظر گرفته شد و جراحی توسط دکتر گراهام روچ کارشناس ارشد جراحی عروق آغاز شد .

هدف اصلی تیم جراحی تخلیه مداد از محل جراحت و ترمیم شریان کاروتید که در واقع یک رگ خونی بزرگ است که خون را با خون اکسیژن غنی می کند بود.

خوشبختانه جراحی با موفقیت انجام شد و بیمار نجات پیدا کرد اما به دلیل خونریزی قابل توجه پیش از جراحی در بخش مراقبت های ویژه بستری شد تا به وضعیت نرمال برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی

شبکه‌های اجتماعی

ورورد به تلگرام


ورورد به اینستاگرام

سرویس‌ها