سه شنبه, تیر ۵, ۱۴۰۳

دردناکترین مرگ! / مادر روی بالابر بود که صدای له شدن کودکش را زیر پاهایش شنید! + عکس

شوک: کودک ۳ ساله در حال بازی در یک آشپزخانه یک رستوران به زیر دستگاه بالا بر رفت و وقتی دستگاه بالابر به پایین آمد زیر آن له شد.

دردناکترین مرگ! / مادر روی بالابر بود که صدای له شدن کودکش را زیر پاهایش شنید! + عکس

رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد گفت: طبق اعلام مرکز ۱۱۰ ، ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه ۱۲ خرداد ماه سال جاری ماموران گشتی در جریان مرگ مشکوک کودک دو و نیم ساله در یک تالار قرار گرفتند و با حضور در محل سریعا اقدام به انجام تحقیقات کردند.

وی ادامه داد: اورژانس نیز در محل حاضر شد که فوت را تایید کرد و مشخص شد به طرز فجیعی از ناحیه جمجه و سر دچار شکستگی و جراحات شده بود.

وی اظهار داشت: بازپرس کشیک پایتخت نیز در جریان موضوع قرار گرفت و یک کارگر که در محل حاضر بوده است همراه مادر بچه که آشپز رستوران بود به کلانتری دلالت داده شدند تا تحقیقات از آنها نیز صورت بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تنها شاهد اصلی ماجرا مادر کودک بوده است توضیح داد: مادر کودک مدعی بود هنگام بالا رفتن با بالابر در آشپزخانه، کودک را تنها گذاشته بود و بعد از بازگشت به آشپزخانه بی خبر از اینکه کودک دو و نیم ساله اش زیر بالابر نشسته است به پایین می رود.

این مقام انتظامی ادامه داد: بعد از این کارگر مجموعه که به عنوان اولین شاهد در محل حضور یافته بود تحت تحقیقات قرار گرفت و وی ابراز داشت زمانیکه صدای جیغ و داد آشپز خانم مجموعه را شنیده است سریعا به محل رفته و با دیدن اینکه کودک بین بالابر و زمین گیر افتاده سعی و تلاش کرده او را از آنجا بیرون بکشد اما با رسیدن اورژانس مشخص شده کودک فوت کرده است.

وی ادامه داد: به دستور بازپرس قتل پایتخت تحقیقات برای روشن شدن ماجرا با بررسی اظهارات دیگر شهود و همچنین دوربین های مداربسته نصب شده در محل جریان دارد و جسد نیز برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.

سرهنگ حسن نورآبادی در انتها با اعلام این خبر بیان داشت: پرونده ای در این زمینه تشکیل و برای کسب تکلیف به نظر مقام محترم قضائی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *