سه شنبه, خرداد ۲۹, ۱۴۰۳

ریاست خانم لاکچری تهرانی در باند مخوف گربه ! / از رتبه خوب کنکور تا تبهکاری لیلا! + عکس

شوک: لیلا که زندگی و تحصیلات لاکچری دارد در باند مخوف گربه فعالیت داشت.

ریاست خانم لاکچری تهرانی در باند مخوف گربه ! / از رتبه خوب کنکور تا تبهکاری لیلا! + عکس

ساعت ۱۰:۴۵ صبح روز گذشته مأموران گشت کلانتری ۱۱۸ ستارخان از طریق سامانه ۱۱۰ در جریان سرقت کیف از یک منزل قرار گرفتند.

مأموران لحظاتی بعد به خیابان همایونشهر (محل اعلام خبر) اعزام شده که اهالی یک ساختمان پنج طبقه با حضور نزد مأموران عنوان داشتند خانمی از راه‌پله وارد یکی از واحدها در طبقه پنجم شده و با توجه به باز بودن در واحد، کیفی را از روی مبل دزدیده است.
یکی از اهالی آپارتمان سد راه این خانم شده و از وی پرسیده بود که داخل آپارتمان چه می‌کند، این زن جوان نیز با دستپاچگی، اسپری اشک‌آور را از داخل کیفش خارج کرده و با استفاده از اسپری اشک‌اور موفق به فرار شده بود.
بلافاصله مشخصات این زن جوان در اختیار مأموران قرار گرفت که در یکی از خیابانهای اطراف موفق به بازداشت وی شدند.
در بررسی اولیه کیف مسروقه و کیف دیگری حاوی ابزارآلات اعم از پیچ‌گوشتی، سیم‌بُر و حدود ۳۰ مدرک شناسایی، کارت خودرو و عابربانک از این خانم کشف شد و وی به همراه لوازم مکشوفه به کلانتری انتقال یافت.
در تحقیقات تکمیلی مشخص شد این دختر ۳۶ ساله به نام لیلا  سارق محتویات خودروهای مناطق طرشت، اطراف دانشگاه شریف و ستارخان بوده است.
وی در یک کیف، ابزارآلات مخصوص بازکردن خودرو و در کیف دیگری وسایل سرقتی قرار می‌داد.
این سارق به گفته خودش کارشناس ارشد رشته گرافیک دارد و رتبه خوبی در کنکور به دست آورده است.
وی پس از فارغ‌التحصیلی و شروع کار در یک شرکت با خانمی آشنا شده و به واسطه تردد به منزل این خانم مجرد و آشنایی با برادر وی، در باندی به نام “گربه” عضو شده بود.
این خانم وضع مالی خوبی داشته و در ابتدای امر با یک خودروی ماکسیما به شرکت می‌رفته اما پس از مدتی معتاد به ماده‌مخدر شیشه شده و سپس وارد باند سرقت شده بود.
تحقیقات از این دختر جوان نشان داد وی حتی در ابتدای عضویت در باند سرقت، از مشارکت در سرقت واهمه داشته و در شهرستان روی خودروهای خویشاوندان خود، سرقت از خودرو را تمرین می‌کرده است.
بررسی‌های نشان داد لیلا  به دلیل اعتیاد و تأمین هزینه موادمخدر وارد کار سرقت شده و با رفتن به مجتمع‌هایی که در آنها باز بوده، پس از ورود به پشت‌بام برای مصرف موادمخدر اقدام می‌کرده و پس از مصرف مواد مشغول سرقت می‌شده است و در باند گربه هم برای مدتی ریاست می کرد.
سرنگ جلیل موقوفه‌ای؛ جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: این سارق تاکنون به ۴۵ فقره سرقت اعتراف کرده است.
وی متذکر شد: شهروندان نباید به هیچ عنوان در مجتمع مسکونی خود باز نگه دارند و باید به فرزندان خود آموزش دهند در صورت خروج از منزل، در مجتمع مسکونی را ببند.
موقوفه‌ای از شهروندان خواست، در پشت‌بام منازل مسکونی خود را نیز قفل کرده و به هیچ عنوان در واحد خود را حتی برای مدت کوتاه باز نگه ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *