سه شنبه, خرداد ۲۹, ۱۴۰۳

فریبا از ۸ سالگی طعم پلید مهربانی پدرش را تجربه کرد / راز بی عفتی پس از ۱۲ سال افشا شد

شوک: دختر جوان که مدعی است از ۸ سالگی مورد آزار پدرش قرار گرفته در دادگاه حاضر شد و به تشریح ماجرا پرداخت.

رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت زن میانسالی از شوهرش در دستور کار پلیس قرار گرفت. این زن که درخواست طلاق از همسرش را مطرح کرده بود گفت، به تازگی متوجه شده شوهرش بهرام از سالها قبل دخترش را آزار می داده است با شکایت این زن پرونده تحت عنوان کودک آزاری تشکیل و برای رسیدگی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

در نخستین جلسه تحقیق زن میانسال به همراه دختر ۲۰ ساله اش به نام فریبا در دادگاه حاضر شده و به  تشریح ماجرا پرداخت.

این زن گفت : شوهرم صافکار است ما صاحب یک دختر ۲۰ ساله و پسر ۱۳ ساله هستیم.  در نظام آباد زندگی می‌کردیم و به تازگی به خانه ای در جنت آباد نقل مکان کرده بودیم . بعد از اسباب کشی مهمان هایی که برای کمک به ما آمده بودند خانه را ترک کردند و چون خسته بودم به خواب عمیقی فرو رفتم اما وقتی بیدار شدم متوجه غیبت همسرم شدم.

وی ادامه داد: از پسرم درباره او پرسیدم و او گفت پدرش به حمام رفته است . وقتی به اتاق دخترم که حمام در آن قرار دارد رفتم با صحنه وحشتناکی روبرو شدم همسرم لباس بر تن نداشت و بالای سر دخترم ایستاده بود. دخترم با چشم های وحشت زده به او نگاه می کرد .من از دیدن این صحنه شوکه شدم اما شوهرم ادعا کرد قصد داشته به حمام برود من که متوجه ماجرا شده بودم از دخترم سوال کردم و او راز ۱۲ساله ای را که در سینه داشت برایم برملا کرد.

این زن در حالی که اشک می ریخت ادامه داد: دخترم در این سال‌ها از پدرش وحشت داشت و به همین خاطر سکوت کرده بود .

فریبا گفت: در این سال‌ها بارها مورد آزار و اذیت پدرش قرار گرفته است پدرش حتی بارها او را کتک زده تا در این باره به کسی حرفی نزند .

این زن گفت: دخترم سالهاست که به بیماری افسردگی شدید مبتلا و دچار استرس زیادی است اما من نمی دانستم در این سال‌ها چنین بلایی به سرش آمده که موجب بیماری روحی او شده است. با اظهارات این زن فریبای ۲۰ سال به پزشکی قانونی معرفی شد اما پزشکی قانونی آزار و اذیت وی را تأیید نکرد .به این ترتیب فریبا و مادرش بار دیگر در دادگاه حاضر شدند.

زن میانسال به قضات دادگاه گفت : از وقتی این ماجرا را متوجه شدم به همراه دخترم خانه همسرم را ترک کردیم اما در این مدت همسر مدام برای ما پیامک ارسال می‌کرد و با التماس از ما می خواهد تا به خانه برگردیم .او بارها در پیامک هایش عذرخواهی کرده و گفته مرتکب اشتباهی بزرگ شده است.

وی ادامه داد: من قبل از این ماجرا به رفتارهار همسرم مشکوک شده بودم چون هر بار به میهمانی می رفتیم و دخترم در خانه تنها بود پدرش به بهانه ای به خانه بر می گشت و چند ساعت در خانه می ماند. با اظهارات این زن قضات پیامک‌های ارسال شده از سوی بهرام را بررسی کردند. در حالی که با توجه به محتویات پرونده اتهام کودک آزاری از سوی پدر شکنجه گر تایید شده بود قضات دادگاه وی را به دادگاه احضار کردند تا تحقیقات از او تکمیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *