سه شنبه, خرداد ۲۹, ۱۴۰۳

وحشت اهالی یک خانه در سنندج از دیدن مار یک‌ و نیم متری در اتاق خواب

شوک: رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از صید ماری به طول یک‌ونیم متر در اتاق خواب یک منزل مسکونی در مرکز این شهرستان خبر داد.

وحشت اهالی یک خانه در سنندج از دیدن مار یک‌ و نیم متری در اتاق خواب

سهیل فضل‌وزیری اظهار داشت: روز گذشته وقوع چندین حادثه مختلف باعث شد اکثر آتش‌نشانان در ایستگاه‌های مختلف سطح شهر با حضور به‌موقع نسبت به امدادرسانی به شهروندان اقدام کنند.

وی افزود: در یکی از حوادث یک حلقه مار یک‌ونیم متری در منزلی مسکونی در محله خانقاه سنندج گزارش شد که آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۵ با یک دستگاه بالابر توانستند این مار خطرناک را صید کنند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج تصریح کرد: یک راس گاو در ناحیه منفصل شهری نایسر هم در حادثه دیگر به درون چاه ۷ متری سقوط کرد که خوشبختانه آتش‌نشانان با تجهیزات لازم توانستند این حیوان را از چاه بیرون بکشند.

وی گفت: در حادثه دیگر یک قلاده سگ به داخل چاه ده متری سقوط کرده بود که با حضور به‌موقع آتش‌نشانان توانستند این حیوان را از چاه بیرون بکشند.

فضل‌وزیری خاطرنشان کرد: دیروز عصر یک باب منزل مسکونی واقع در روستان (زه‌ نان) دچار حریق شد و سپس دو اکیپ آتش‌نشانی با دو دستگاه خودرو سبک و سنگین به این روستا اعزام شدند و نسبت به اطفاء حریق این منزل مسکونی اقدام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *