سه شنبه, خرداد ۲۹, ۱۴۰۳

این مرد خبیث همسرش را به طرز فجیع کشت و به پلیس زنگ زد+عکس

شوک: پلیس بنیامین ۴۶ ساله را به عنوان قاتل ملیسا ۲۶ ساله دستگیر کرد.

کشف بدن بدون سر ملیسا 26 ساله در کابینت آشپزخانه+عکس

پلیس کانزاس با تماس مردی نگران و عصبی با اداره پلیس مبنی بر مفقودی همسرش وارد ماجرا شد.

به گفته مامورپلیس، متهم بنیامین ۴۶ ساله در گزارشی که برای ماموران مطرح کرد گفت که همسرش گم شده و از او خبری ندارد و چون آخرین بار با یکدیگر دچار درگیری شدند نگران اتفاقی ناگوار برای او است.

ماموران پلیس حین ثبت اظهارات بنیامین متوجه لکه خون بزرگی روی قسمتی از فرش خانه شدند که تا آشپزخانه ادامه داشت و این موضوع مشکوک موجب شد تا ماموران اقدام به بررسی خانه کنند.

جسد در کابینت آشپزخانه

به گفته افسر پرونده، بنیامین که متوجه تصمیم ماموران شد ابتدا سعی کرد با بهانه های مختلف نشان دهد خون روی فرش متعلق به سگشان است که زخمی شده اما ماموران پلیس بدون توجه به بنیامین با بررسی و جست و جوی خانه با جسد زن جوانی که سرش از بدن جدا شده بود داخل کابینت خانه مواجه شدند.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی کارشناسان اعلام کردند که قربانی هدف ضربات چاقو قرار گرفته و جانش را از دست داده است و طبق اثرات خونی که روی بدن قربانی دیده شده هویت بنیامین به عنوان قاتل فاش شد.

به گفته مجرم، وی و ملیسا پس از درگیری لفظی یکدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند و در این درگیری به علت عصبانیت زیاد ملیسا مورد حمله چاقو قرار گرفت و کشته شد و وی به خاطر ترس از لو رفتن به بهانه مفقودی همسرش با اداره پلیس تماس گرفت و گزارش داد.

در حال حاضر بنیامین بدون قرار وثیقه در زندان است تا جسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *