چهارشنبه, شهریور ۲۷, ۱۳۹۸

وحشت مردمان بوشهر از این ۱۱ تبهکار

شوک: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۱۱ سارق حرفه ای و مسلح و کشف ۱۹ فقره انواع سرقت به همراه مقادیری سلاح و مهمات در شهرهای زاهدان، ایرانشهر و سراوان خبر داد.
سردار محمد قنبری  اظهار کرد: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه ۱۱ نفر از عاملان سرقت های مسلحانه شناسایی و تحت مراقبت قرار گرفتند.

وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان، ایرانشهر و سراوان با هماهنگی های قضائی طی هفته گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از آنها ۲ قبضه تپانچه به همراه مهمات،یک قبضه کلت پلاستیکی، ۲ عدد شوکر، ۳ قبضه چاقو و قمه کشف کردند.

سردار قنبری با بیان اینکه این سارقان تاکنون به ۱۹ فقره انواع سرقت اعتراف کرده اند ابراز داشت: در این رابطه ۵ دستگاه خودرو، ۲ دستگاه موتورسیکلت، ۱۱دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد و سایر اموال سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

سردار قنبری کاهش جرایم خشن و سرقت های مسلحانه را اولویت مهم پلیس استان دانست و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی

شبکه‌های اجتماعی

ورورد به تلگرام


ورورد به اینستاگرام

سرویس‌ها