چهارشنبه, آذر ۲۰, ۱۳۹۸

برخورد وحشتناک صبحگاهی کامیون ها در بزرگراه یاسینی تهران + تصاویر

 راننده کامیون پس از تصادف با کامیون دیگر، داخل اتاقک مچاله شده خودرو، گرفتار شد.

مچاله شدن کامیون در تصادف خونین + تصاویر خونین

ساعت ۵ بامداد دیروز برخورد دو دستگاه خودروی سنگین با یکدیگر در بزرگراه شهید یاسینی، بعد از پل رسالت به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۱۹، ۶۰ و گروه امداد و نجات ۱۱ به محل حادثه اعزام شدند.

مجید کریمی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه کامیون باری بنز ۱۹۲۱ حین حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید یاسینی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون ولوو حامل بار که به علت نقص فنی در کنار بزرگراه متوقف بود، برخورد کرد که در اثر این حادثه، راننده کامیون بنز ۱۹۲۱ داخل اتاقک مچاله شده خودرو گرفتار شد.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از استقرار و جانمایی خودروهای عملیاتی، قرار دادن علائم هشداردهنده در اطراف صحنه حادثه، برای جلوگیری از حوادث و تصادفات ثانویه، با به‌کارگیری تجهیزات ویژه امداد ونجات، عملیات رهاسازی فرد گرفتار در اتاقک این خودروی سنگین را آغاز کردند.

کریمی تصریح کرد: آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن، راننده را از داخل کامیون در هم پیچیده، خارج کرده و برای مداوا و انتقال به مرکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس ازجابه‌جایی و انتقال خودروها توسط جرثقیل پلیس راهور به مکانی امن، پاکسازی صحنه تصادف را انجام دادند.

23

23+

23+++++

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *