جمعه, خرداد ۱۶, ۱۳۹۹

جزییات پیشنهاد پلید پسر به دختر جوان / در کرمانشاه فاش شد

شوک: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: دختر جوانی که با تحریک فردی دیگر اقدام به سرقت طلا و سکه‌های منزل پدری خود در شهرستان اسلام آبادغرب کرده بود، به دام پلیس افتاد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از وقوع سرقت از یک منزل مسکونی در شهر اسلام آبادغرب، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سردار ‌منوچهر امان‌اللهی ادامه داد: کارآگاهان با بررسی صحنه‌های سرقت، تحقیقات گسترده و جمع‌آوری سرنخ‌های موجود، به این نتیجه رسیدند که سرقت توسط شخصی که مرتبا به این منزل رفت و آمد داشته و از محل اختفای طلا و سکه‌ها نیز مطلع بوده، انجام شده است.

وی افزود: پلیس آگاهی با روش‌های خاص خود و افزایش تحقیق و بازجویی‌ها از اعضای منزل، متوجه تناقض‌گویی در اظهارات یکی از دختران خانواده شده تا اینکه در نهایت وی به جرم خود مبنی بر سرقت طلا و سکه‌های منزل پدرش اقدام کرده است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه یادآور شد: این دختر جوان در ادامه بازجویی‌ها عنوان کرد که این کار را به تحریک پسر جوانی انجام داده که در ادامه این شخص نیز دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.

وی همچنین از کشف طلا و سکه ‌های سرقتی خبر داد و گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش آن‌ها به ۴ میلیارد ریال می‌رسد.

امان‌اللهی در پایان از خانواده‌ها خواست تا مراقبت بیشتری از فرزندان خود به عمل آورده و اموال با ارزش خود نظیر طلا و جواهراتشان را به جای نگهداری در منزل در اماکن مطمئن نظیر بانک‌ها نگهداری کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *