چهارشنبه, آذر ۲۰, ۱۳۹۸

پلیس تهران در تعقیب و گریز چهار چرخ پراید دزدی را به گلوله بست

شوک: دزد جوان با پراید سرقتی اقدام به کیف قاپی و گوشی قاپی می کرد.

سرهنگ منصور زمانی رییس کلانتری ۱۱۵ رازی گفت: هفته گذشته چند نفر با مراجعه به این کلانتری در خصوص وقوع کیف قاپی شکایت کردند که وجه تشابه همه آنها این بود که سارق با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ اقدام به سرقت می کرد .

سرهنگ زمانی افزود با بدست آمدن سرنخ های اولیه و مسیر های تردد این خودرو دستگیری و توقیف خودرو مذکور در دستور کار عوامل گشت این کلانتری قرار گرفت که شب گذشته خودروی سارق توسط عوامل گشتی مشاهده شد و تحت تعقیب قرار گرفت که عوامل گشتی با اخطار های مکرر سعی در متوقف کردن این سارق داشتند که راننده خودرو پراید بدون توجه به دستور ایست به مسیر خود ادامه میداد و گشت کلانتری ناچار به استفاده از اسلحه شد و با شلیک تیر و هدف قرار دادن هر چهار چرخ خودرو موفق شدند پس از تعقیب و گریز در خیابان شوش خودرو مذکور را متوقف نمایند.

رییس کلانتری ۱۱۵ رازی در ادامه گفت: در بازجویی های اولیه راننده خودرو که ۲۹ سال سن داشت به اعمال مجرمانه خود اعتراف کرد وعنوان داشت در شب های گذشته بیش از ۱۰ مورد با استفاده از این خودرو اقدام به کیف قاپی و موبایل قاپی کردم.

وی افزود: با بررسی خودرو‌ نیز مشخص شد این خودرو از محدوده کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به سرقت رفته و پلاک آن نیز دستکوب و فاقد اصالت است.

بنا بر این گزارش، با توجه به ابعاد موضوع در خصوص این فرد ضمن تشکیل پرونده مراتب به مراجع قضایی منعکس شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *